Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Γρήγορο check-in/ -out | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Κατάλληλο για παιδιά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo Maceió με θέα στη θάλασσα, εξασφαλίζει στους επισκέπτες πρόσβαση σε αποθήκευση αποσκευών. Passeio Stella Maris, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει περίπου 7 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.
Το διαμέρισμα απέχει περίπου 2 χλμ. από το Πολιτιστικό Κέντρο Arte Pajuçara, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπάνιο με πετσέτες.
Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo προσφέρει τραπεζαρία.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Teotonio Vilela Memorial2644 χλμ.
- Φυσικά Ύδατα της Pajuçara2154 χλμ.
- Teatro Gustavo Leite3122 χλμ.
- Praca Lions1606 χλμ.
- Έκθεση Χειροτεχνίας1712 χλμ.
- Igreja Verbo da Vida898 χλμ.
- Πάρκο Σκέιτινγκ Pajucara1044 χλμ.
- Piscinas Naturais Maceio2335 χλμ.
- Φυσικές ΠισίΝες Pajucara2853 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Maceio/Zumbi dos Palmares25 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Χώρος στάθμευσης εκτός εγκαταστάσεων
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo αποτελεί 110$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo;
Το το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Beira Mar Com Vista Incrivel E Conforto Exclusivo μπορούν να φέρουν κατοικίδια.